Vrtule se zase točí!!!

| Autor: redakce | Rubrika: pozvánky | Vydáno dne: 2. 12. 2019 |

Odstartováno!!
Vrtule se opět roztočila na plné obrátky.

Svět her a poznání Vrtule ve Valmezu se opět roztočila na plné obrátky, nově v krásných prostorách bývalé krásenské radnice

Svět her a poznání Vrtule se opět roztočila - v bývalé krásenské radnici ve ValmezuSvět her a poznání Vrtule ve Valmezu se opět roztočila na plné obrátky, nově v krásných prostorách bývalé krásenské radnice V sobotu 30. listopadu 2019 odpoledne bývalá krásenská radnice své dveře otevřela dokořán a uvítala kupu zvědavých návštěvníků.

Vrtule je místo dobré zábavy, nabízející desítky společenských her, hlavolamů a velkých postřehových her. Můžete se zde pobavit u ojedinělé expozice Kdo neviděl, neuvěří!, prokoumat Krtkovo bludiště, navštívit Evropský dům her či postavit stavbu snů. Originální hračky k zakoupení nabízí Vrtulí hračkárna.

Svět her a poznání Vrtule ve Valmezu se opět roztočila na plné obrátky, nově v krásných prostorách bývalé krásenské radnice Svět her a poznání Vrtule se opět roztočila - v bývalé krásenské radnici ve Valmezu Přijďte také obhlédnout novou Vrtuli.
Otevřeno budeme mít od pondělí do soboty od 14:00 do 18:00.
Nově v krásných prostorách bývalé krásenské radnice - Masarykova 90, Valašské Meziříčí.

http://www.zlatesipy.cz/vrtule/


ADAM.CZ (www.adam.cz.cz) - zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže
Adresa článku: http://www.adam.cz/clanek-2019120006-vrtule-se-zase-toci.html

Kliknutím Vytisknout tuto stránku